Техніка безпеки біля водойи та на льоду

Організатор : вчителі початкових класів

Дата початку: 27.01

Дата завершення: 28.01

Час початку: 11:25

Час завершення: 12:05

Місце проведення заходу: у класі, біля водойми

Опис :

Зима для дітей є не менш улюбленою порою року. Вона приносить чимало веселих ігор та розваг, Новорічні та Різдвяні свята.

Але поряд із цим слід пам'ятати, що взимку на необачних дітлахів, а то й на дорослих, може чатувати небезпека. Зачаїлась вона в дивовижних бурульках на дахах чи на слизькій дорозі, на крихкому льоду чи в хуртовині. Та за будь- яких із цих умов слід вміти правильно поводити себе.

Тому, щоб зимовий відпочинок був на радість, із учнями 1 - 4 класів проведені бесіди, інструктажі, тренінги з правил поводження біля водойм та на льоду.

Залюбки справлялися із практичними завданнями у сюжетно-рольових іграх най менші школярики - учні 1-2 класів.

Активно і захоплено діяли і четвертокласники на уроках-тренінгах. Вони вчилися надавати першу допомогу при обмороженні, травмах, а також під час перебування на льоду.

/Files/images/pochatkova_shkola/bezpeka_ruhu/IMG_0007.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/bezpeka_ruhu/IMG_0006.JPGОсобливо запам'яталася школярам екскурсія до водойми, в ході якої вихователі ГПД Руденко Г.М. та Кальченко О.М. розповіли про особливості замерзання річки, міцність льоду, перелічили найнебезпечніші місця на водоймі.

Хай знання і вміння наших учнів залишаться лише тренувальними вправами.

Шановні батьки! Тримайте на контролі перебування дітей у зимовий період на подвір'ї. Визначте найбезпечніші місця для їх розваг. Не дозволяйте гратися поблизу водойм та на льоду без вашого супроводу.

Щасливих зимових днів!