Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання
у 2017-2018 навчальному році

Переможець обласного етапу Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2015-2016 навчальному році

Саєнко Дар'я


Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2015-2016 навчальному році

ІІІ місце

Скороход Ярослава, 10-А клас

Секція прикладна математика,

науковий керівник Зінченко Л.П.


Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2015-2016 навчальному році

Сюткін Ярослав, 9-В клас, - переможець, (І місце)
обласної олімпіади з інформаційних технологій

Проскурін Тимофій, 9-Б клас, - переможець, (ІІІ місце)
обласної олімпіади з історії















Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2014-2015 навчальному році

Ляхман Андрій

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики

Петренко Вадим

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформатики







Петренко Ірина

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології


Голубничий Вадим

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій


Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2013-2014 навчальному році

_______________________________________________________________________________


Шарапов Ілля

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської
учнівської олімпіади з історії

_______________________________________________________________________________


Сахно Володимир

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської
олімпіади з географії

_______________________________________________________________________________



Кравченко Сергій


ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

_____________________________________________________________________________


Остапенко Владислав

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології

________________________________________________________________________


Логвин Валерій


ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської
олімпіади з трудового навчання

_______________________________________________________________________________


Федюн Владислав

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської
олімпіади з інформаційних
технологій

Кiлькiсть переглядiв: 214

Коментарi

  • учень

    2016-03-28 18:21:15

    Перша школа! Ви молодці! Справді перші!...