Зоряні сходинки юних гімназистів

2015-05-07

/Files/images/pochatkova_shkola/konkursi/DSCN1499.jpg

Закінчується навчальний рік. За традицією ми підводимо підсумки навчально- виховного процесу у нашій гімназії. Учні початкових класів люблять навчатися, постійно дізнаватися нове. А ще цікавіше, коли маєш змогу перевірити результати засвоєння знань у конкурсах. У цьому році їх було проведено чимало. Наймасовішим став Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру ». З психологічної точки зору, даний конкурс не тільки цікавий, а й дуже комфортний. Позитивним моментом є те, що кожний учень отримує сертифікат учасника та інформаційний вісник. Це великий стимул для подальшого вивчення математики, адже можна ще не раз повернутися до розв’язання конкурсних завдань, проаналізувати помилки. У даному конкурсі взяли участь аж 53 юних математиків нашої школи! Три учні мають «добрий » результат - це Дрижирук Артем 3-Б (Яковенко Л.В.), Мироненко Анастасія 2-А (Біленко Л.О.), Шило Максим 4-А (Бондаренко Н.С.).

Вже став традиційним у нашій гімназії Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок». Це і зрозуміло, адже пізнання світу відбувається, насамперед, із пізнання себе та оточуючого середовища. У цьому навчальному році у природничому конкурсі «Колосок» взяли участь 23 учні. Вітаємо переможців! Сертифікатом із відзнакою «Золотий Колосок» нагороджено: Давиденко О., Потапенко А., Мироненко Я., Коваленко Д. із 1-В класу ( вчитель Супруненко Н. В.), Дрозд К. із 2- В класу ( вчитель Борківець О. П. ), Шевченко Т. із 3- В класу (вчитель Шеремет Т. М. ). Сертифікатом із відзнакою «Срібний Колосок» нагороджено: Коваленко Ю. із 2-А класу ( вчитель Біленко Л. О. ), Літвін К. із 3-В клас ( вчитель Шеремет Т. М. ), Піскун М . і Чугуй Д. із 4- Б класу (вчитель Ващенко С. О.), Кашуба І., Чорнорук Д., Чепурний В. із 4- В класу (вчитель Деримарко Н. В. )

А найактивнішим класом став 1- В клас. Його нагороджено відповідним сертифікатом.

Вперше учні нашої гімназії брали участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер». Та результати теж радують педагогів Олефіренко І.В. та Кучеренко Ю. М. Вітаємо переможців ! Сертифікат з «Відмінним» результатом отримали: Нємченко А., Глущенко М., Дяденко М., Березка Б., Гацуля В., Гнилосир А., Слюсаренко Д., Правда М., Мироненко А., Кушніренко О., Коритний В. Сертифікатом із результатом «Добре» нагороджено: Лугового Д., Деркач К., Харченка О., Мироненко А., Павлюченко Д., Либіна Р.

В лютому місяці була проведена шкільна олімпіада з української мови. Гімназисти показали себе справжніми знавцями рідної мови. Вершин мовного Олімпу досягли: І місце – Худолій Ілля (2-Б), Калюх Дар’я (2-В), Сідненко Максим (3-А), Богачова Катерина (4-Б); ІІ місце – Марченко Анна (2-В), Бекешева Тетяна (3-А), Салашний Максим (4-Б); ІІІ місце – Коваленко Юлія (2-А), Недбаєв Ростислав (3-А), Шило Максим (4-А).

Ми гордимося переможцями і бажаємо їм подальших успіхів!

/Files/images/pochatkova_shkola/obdarovan_dti/DSCN1494.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/obdarovan_dti/DSC_0084.jpg
/Files/images/pochatkova_shkola/obdarovan_dti/konkursi_2014-15/DSC_0079.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/obdarovan_dti/konkursi_2014-15/DSCN1493.jpg
/Files/images/pochatkova_shkola/obdarovan_dti/konkursi_2014-15/SAM_6479.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/obdarovan_dti/konkursi_2014-15/DSCN1491.jpg
/Files/images/pochatkova_shkola/obdarovan_dti/konkursi_2014-15/IMG_5026.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/obdarovan_dti/konkursi_2014-15/DSCN1501.jpg