Скоро 100 днів, як ми в школі…

2015-12-04

/Files/images/pochatkova_shkola/vihovn_zahodi/DSC_0168.JPG В «Пізнайчат» 1-А класу відбулося свято. Скоро 100 днів, як діти в школі
Вже навчилися чомусь.
Кожен з них, як квіточка розквітає
Свої здібності проявляє.
Всі школярики на святі декламували вірші, співали,інсценізували п’єсу «Знання – найлегша ноша», виконували логічні вправи, відгадували загадки, розв’язували математичні завдання з торбинки Питайлика та наповнювали своїми словами серце друга.
А потім на свято несподівано завітала Лінь ,яка запрошувала дітей з нею подружитися. Але учні відмовили їй і у відповідь сказали:
«Всі ми любимо трудитись,
Хочемо відмінно вчитись.
Так що,Лінь, іди від нас!
Ми старанний 1-А клас.»
Разом з батьками першокласники провели музичну хвилинку відпочинку під улюблену пісню «Журавлята». В кінці свята діти смакували ювілейний коровай.
Щиро дякуємо батькам, що прийшли на свято дитячу радість розділяти.
Висловлюю подяку першій вчительці Ващенко Світлані Олександрівні, музичному керівнику Яківець Нелі Дмитрівні за підготовку і проведення та музичний супровід.
Свято було цікавим, змістовним і родинним.