День вишиванок у початковій школі!

2016-05-19

/Files/images/pochatkova_shkola/shkola/DSCN0778.JPG

У 10-річницю Дня вишиванок учні початкової школи Котелевської гімназії долучилися до загальношкільного флешмобу - одягли вишиванки. День був насичений не лише кольорами яскравих візерунів, а й подіями: першокласники відвідали виставку вишиванок у територіальному центрі надання соціальних послуг Котелевського району, учні 3-В та 2-В класу відчули себе майстрами та розробили ескізи своєї авторської вишитої сорочки, учні 3-Б класу провели вікторину "З історії вишиванки". Найвідповідальніша місія чекала на учнів 4-х класів, вони складали іспит з української мови (ДПА), сподіваємось, що вишиванка, як символ українців, стала запорукою в успішному складанні іспиту з рідної мови. Тож, учні гімназії в повній мірі відчули себе частинкою нашої славної, квітучої України!