Будь обережним на дорозі!

2016-11-21

/Files/images/pochatkova_shkola/DSC_0019.JPG

З 14 по 20 листопада в Україні оголошено Тиждень безпеки дорожнього руху. У початковій школі Котелевської гімназії пройшла тематична лінійка під гаслом «Будь обережним на дорозі!». Учні 4-А класу підготували цікаву та повчальну презентацію про учасників дорожнього руху, провели гру «Дозволено, заборонено!», ознайомили з правилами поведінки пасажира та особливу увагу звернули на дотримання правил безпечної поведінки на дорозі під час негоди, снігопаду та ожеледиці. Біленко Л.О. наголосила про необхідність виділяти себе на проїжджій частині світловідбиваючими наклейками чи стрічками на одязі та рюкзаках. Представники поліції, інспектор дорожнього руху – Шаблій Сергій Михайлович, та інспектор по зв’язках з населенням – Корольова Інна Олексіївна, оголосили акцію «Збережись – засвітись!». Клас, який максимально «засвітиться» в темний час доби, буде відзначено. Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати та дотримуватись правил дорожнього руху, а іноді, нагадувати про них своїм рідним!