Я - українець і маю права

2016-12-07

/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/4VAzyo87IFo.jpg

7 грудня 2016 року в Котелевській гімназії № 1 імені С.А. Ковпака для учнів 1-В класу проведено лекцію-гру «Я - українець і маю права». Начальник відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Ольга Саєнко розповіла про права дітей, які визначені Конвенцією ООН «Про права дитини», та показала їх в картинках. Під час правової бесіди діти проявляли активність при вирішенні завдань, висловлювали свої думки, обговорювали права, які вони вже мають. Учням було запропоновано гру «Право чи обов’язок», в якій, залежно від ситуації, потрібно визначити право чи обов’язок виникає в дитини. По закінченню заходу всі школярі отримали книжечки «Права дитини».