Щоро вітаємо гостей

2013-12-17

11 грудня 2013 року Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака зустрічала гостей з Диканського району, учасників регіонального семінару вчителів математики за темою «Інноваційна діяльність учителя як умова формування творчих здібностей та підтримки обдарованих учнів».

Директор гімназії Петренко С.Л. та його заступник Сальник О.І. презентували навчальний заклад «Школа, в якій затишно всім», а вчителі математики Зінченко Л.П., Козін С.І. та Корост А.В. поділилися методикою підготовки школярів до участі в районних та обласних олімпіадах, особливостями роботи з обдарованими учнями. Гімназисти працювали на відкритому занятті математичного гуртка (7 клас), прослухали лекцію із зібраних питань поглибленого вивчення математики (7-11 класи), яку провели переможці обласних олімпіад Дранчук Наталія, Петренко Ірина та Ляхман Андрій. До уваги гостей був представлений захист науково-дослідницької роботи у секції математики (автор Петренко Ірина).

Цікавою була екскурсія картинною галереєю школи, яку провели старшокласники для вчителів з Диканьки.

/Files/images/metodichna_stornka/DSCN1458.jpg

/Files/images/metodichna_stornka/DSCN1477.jpg