Свято Букварика в 1 класах

2017-05-06

/Files/images/pochatkova_shkola/DSC_0118.JPG

Благословенна та ясна година, коли Буквар бере до рук дитина…

Ці слова стали девізом свята прощання з Буквариком, яке відбулося 5 травня у 1-В класі Котелевської гімназії.

Звучали слова – привітання учнів; ведучі свята, Мальвіна та Буратіно, запрошували на сцену казкових героїв. А « сучасний» Колобок виконував за допомогою учнів складні завдання від «артистів – звірят». Вірші, казки, загадки, дитячі шкільні пісні, запальні українські таночки об’єдналися в цікаве театралізоване дійство. На завершення свята маленькі школярики зворушливо помолилися за мир в Україні.

Більше години в залі не стихали аплодисменти глядачів свята – мам , татусів, бабусів . Із завмиранням серця першокласники отримали свідоцтва – перепустки до Країни Знань. А на завершення свята Букварик вручив всім солодкі призи – букви.