• Ви знаходитесь тут:

Служба порятунку 101 завітала до гімназистів

2017-05-18

/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/DSC_0024.JPG

Травень місяць для школярів гімназії був насичений цікавими екскурсіями та зустрічами. Особливо повчальним та змістовним був захід проведений провідним фахівцем Котелевського районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області Лапою Ростиславом Івановичем. В ході бесіди учні згадали як потрібно вести себе в надзвичайних ситуаціях, зокрема, під час пожежі та виявленні незнайомих чи вибухонебезпечних предметів. Дітям продемонстрували відеосюжет, з якого учні дізнались багато нового і повчального: як уникнути пожеж, як діяти під час пожежі. А також у фільмі було продемонстровано, як швидко поширюється вогонь в приміщенні (за 6 хвилин вигорає повністю кімната) та як швидко і вміло діють пожежники по локалізації вогню.

Можливо, після цієї зустрічі деякі діти виявлять бажання, в майбутньому, обрати надзвичайно потрібну професію – рятувати людей. А головне, усвідомити – потрібно берегти власне життя та оточуючий світ.