• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

2013-12-18

18 грудня на базі Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів МАН. Серед дев'яти учасників конкурсу і наші гімназисти. Лисенко Ніна захищала роботу в секції соціології, Рибак Наталія - у секції української літератури (наукові керівники Петренко О.С. та Куницька Н.В.).
За рішенням журі на ІІ (обласний) етап цього конкурсу будуть направлені роботи 5 учнів Котелевського району, серед них Лисенко Ніни та Рибак Наталії.
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН відбуватиметься у м.Полтава у лютому або березні 2014 року. Дівчатам ще є час для підготовки. Тож побажаємо їм успіхів./Files/images/metodichna_stornka/DSCN1541.jpg/Files/images/metodichna_stornka/DSCN1538.jpg/Files/images/metodichna_stornka/DSCN1548.jpgПереможці районного конкурсу МАН