Підсумки тижня математики

2017-10-09

/Files/images/20170926_111118.jpg

Тиждень математики у гімназії

Ні для кого не є секретом, що сучасна школа має плекати учнів – майбутніх лідерів з активною життєвою позицією, із знанням кількох іноземних мов, інформаційно-комунікаційних технологій, економічно грамотних; креативну молодь, здатну мислити творчо, критично, логічно. Тому такій науці, як математика, в нашій гімназії приділяється значна увага, а місія наших вчителів точних наук рухатись вперед, пробувати інноваційні методи навчання. Нестандартні форми проведення позакласної роботи в рамках тижня математики надихають гімназистів на самовираження та самостійно-пошукову роботу. Учні, які з різних причин не змогли себе проявити та реалізувати на уроці, мають змогу розкрити свої можливості та приховані таланти саме під час подорожі країною цариці математики.

Проведення предметного тижня підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення тижня математики дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність.