Урок Гідності та патріотизму

2017-11-22

/Files/images/IMG_20171121_115212.jpg

21 листопада 2017 р. у Котелевській гімназії №1 імені С.А.Ковпака був проведений урок Гідності та патріотизму “Їх прийняло небо, лишивши списки…” для учнів 9-11 класів.

Метою цього уроку було:

- вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, донести до сучасного покоління об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору;

- виховати патріотизм та гідність;

- розвивати бажання стати гідним громадянином України.

Учні пригадали події листопада 2013 – лютого 2014 років, а також героїв Революції Гідності 2013 р., переглянули відео, презентації про події тих днів, вшанували пам’ять померлих Небесної сотні хвилиною мовчання.