• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Переможець конкурсу "Відгук на прочитану книгу" учениця 4-А класу Губенко Анастасія

2017-12-13

/Files/images/pochatkova_shkola/konkursi/DSC_0250.JPG Відгук на прочитану книгу Галини Кирпи “Мій тато став зіркою”
учениці 4 –А класу Губенко Анастасії
Якось в бібліотеці мені довелося взяти книгу Галини Кирпи «Мій тато став зіркою» . По назві мені здавалося, що вона звичайна, як і всі інші. Але, коли почала читати, то мої думки змінилися. Це було зворушливе оповідання про реальні події 2014 року. Мене охоплював сум і тривога від того, що головній героїні довелося розмовляти не на дитячі теми: смерть, барикади, гради та біженці. Читаючи книгу, я відчула весь біль, який був у душі і в серці цієї маленької дівчинки. Здається, що не тільки я, а й цілий світ переживав втрату її тата. Мені жаль, що дитячі мрії – разом з ним намалювати високу тополю аж до неба, посидіти з сестричкою на його плечі, так і залишилися нездійсненними. Бо героїня точно знає, що її тато загинув, захищаючи свою сім’ю, близьких, рідну Україну. З цим їй доведеться жити далі. Сучасні реальності подій в нашій державі письменниця Галина Кирпа вдало описала в оповіданні, яке я перечитала з великим захопленням. Автор вчив мене не здаватися, не впадати у відчай в складних ситуаціях. Адже ми українці, щирі, талановиті, працьовиті, розумні, гідні зайняти достойне місце в Європі. Тожнехай на небі світять справжні зірки, щасливими будуть сім’ї та панує мир на землі!