• Ви знаходитесь тут:

Вшановуємо пам'ять В.Сухомлинського (до 100-річчя з Дня народження)

2018-09-28

/Files/images/pochatkova_shkola/vihovn_zahodi/111.jpg Добро творити на Землі людині лише дано! Під такою назвою пройшла урочиста зустріч "Мрійників" 4-А класу та третьокласників гімназії №1 імені С.А.Ковпака. Вона була присвячена творчості видатного педагога, мудрого вчителя, директора школи, доброго сина і тата Василя Олександровича Сухомлинського, з нагоди 100-річчя від дня його народження. На цій зустрічі діти більше дізналися про життя і творчість великого Учителя, в якого вчаться всі: і дорослі, і малі. Школярі інсценізували його твори, провели гру-змагання "5 добрих слів", брали у своїх ровесників інтерв'ю "Чи добрим бути просто?" , всі разом переглянули фільм "Павлиський романтик", співали пісні про доброту...
На згадку про цікаву зустріч четвертокласники-мрійники подарували меншим друзям "сердечка доброти", щоб з ними легше по життю іти, щоб рідним й друзям теплоту нести, щоб світ навколо міг завжди цвісти!