Урочиста посвята у гімназисти

2018-10-09

/Files/images/novini/P81008-145600.jpg

Гімназія моя, священная колиско
Науки, радості, любові і добра!
Де б не були ми, далеко чи близько,
Наснагу черпаєм з твого джерела.
Віримо – дух твій ніколи не згасне,
Ти – мудрість народу, незгасна зоря.
Живи й процвітай, моя школа прекрасна.
Для миру, для щастя,
Любові й добра.

8 жовтня в актовій залі нашої гімназії відбулося урочисте дійство під назвою «Посвята в гімназисти».

Саме у цей день учні п’ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши любити свою Батьківщину та батьків, стати гідними людьми та берегти дружбу, сумлінно вчитися та дотримуватися Кодексу честі гімназиста,Ще задовго до цього свята п’ятикласники почали ретельно готуватися. Учнівські колективи показати і розкрити свої індивідуальні здібності й таланти та продемонстрували роботу у колективі. Дивлячись на п’ятикласників, можна з упевненістю сказати, що вони завзяті та працьовиті, енергійні та доброзичливі, старанні та дружелюбні. Віднині вони – справжні гімназисти і у їхніх руках майбутнє нашої гімназії та цілої країни "Ми віримо, що у наших гімназистів-пятикласників попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків", - сказала заступник директора гімназії Ольга Іванівна Сальник, вітаючи дітей зі святом.

Свято завершилось урочистим виконанням гімназійного гімну.

/Files/images/P81008-144913.jpg/Files/images/P81008-143616.jpg