Тиждень іноземних мов

2018-11-12

/Files/images/anglyska_mova/20181109_142859.jpg

З 6 по 11 листопада 2018 року у Котелевській гімназії №1 імені С.А.Ковпака проводився тиждень іноземних мов.

Розпочався він акцією «Вітаємось англійською мовою».

Протягом тижня проводилося багато цікавих та пізнавальних конкурсів, переглядів, драматизацій та виставок, а саме відеовікторина «Цікава англійська» для учнів 6-7-х класів, перегляд казок англійською мовою (1-4-х кл.), віртуальна екскурсія «Визначні місця Німеччини» для учнів 5кл., подорож учнів 1-4 класів у країну «Зачарованих казок», огляд новин «Історія Королівської родини» та виховний захід для старшокласників «Лірично-музичні зустрічі з класиками світової літератури».

Гімназисти мали нагоду позмагатися, поспілкуватися, почитати вірші англійською та німецькою мовами, показати свій талант у постерах, малюнках чи розгадуванні кросвордів.

Найкращі знавці та активні учасники заходів були відзначені високими оцінками.

Завідуюча кафедрою іноземних мов: Деримарко Н.В.