Тиждень психології

2019-02-11

/Files/images/vihovna_robota/P90207-111538.jpg

Тиждень психології у Котелевській гімназії
З 4 по 8 лютого 2019 року у гімназії пройшов тиждень психології.

Мета – розширення знань учнів про психологію, активізація пізнавальної активності учнів, пропаганда навичок конструктивного спілкування; розвиток творчості учнів, логічного мислення, вміння висловлювати власну думку, допомога учням у пізнанні один одного, формування в них почуття єдності.

В програму тижня включені різноманітні заходи:

психологічні ігри, конкурси, опитування учнів, квест, інформаційні повідомлення, відео.

«Хороший настрій починається з душі,

а не з ноги, з якої зранку встали».

День тижня Заходи
Понеділок Лінійка. Відкриття тижня психології. Запуск проекту «Скринька довіри». Квест «У погоні за цікавим». Дерево побажань.
Вівторок Думки «Великих» на кожен день. «Пізнай себе» (інформаційні стенди). Паркан думок.
Середа Колір настрою «Який ти птах?» Профорієнтація для учнів 11 класів. «Класна усмішка» - весела газета.
Четвер «Цікаві факти про психологію людини». Мудрі пророкування. «Смійся з нами»- перегляд відеороликів про братів наших менших. Цікава гра «Твістер».
П’ятниця «Пожирач» негараздів. Хвилинка релаксу. Урок доброти.

Розпочався тиждень з лінійки, на якій було оголошено план заходів, запланованих в рамках проведення тижня психології.

Протягом усього тижня діти приймали активну участь у заходах: писали бажання на «дереві побажань», ділилися своїми класними усмішками,читали вислови великих людей , обирали кращий колір, проходили квест, дізнававшись про гімназію і її працівників цікаві факти, отримували передбачення на цілий день. Старші класи проходили профорієнтацію, на якій дізнались цікаві факти про професію еколог. Знімали напругу граючи у цікаву та активну гру «Твістер». Були учасниками «сміхотерапії» переглядаючи відеоролики про «братів наших менших». Годували своїми проблемами «пожирача» неприємностей та знімали напругу, слухаючи класичну музику.