ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

2019-09-30

/Files/images/IMG_20190925_113543.jpg

Тиждень математики в Котелевській гімназії №1 проходив з 23.09.2019 по 27.09.2019 згідно затвердженого плану.

Основною метою тижня було розширення знань учнів з предмету, зміцнення позитивного ставлення до навчання, створення атмосфери, що сприяла б розкріпаченню мислення учнів, розвитку уяви, активізації творчого потенціалу, впровадження інноваційних технологій в систему навчально-виховної роботи в гімназії, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації.

Впродовж тижня використовувалися різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. Заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії, логічного мислення, формуванню креативності та відповідальності.

Тиждень математики – це п’ять днів математичного свята школи, огляду математичних талантів, змагань класів у міцності математичних знань, кмітливості, наполегливості, волі і сили духу.

Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, навички та творчі здібності. Сподіваємось, що шкільне життя дітей цього тижня було більш цікавим і запам’ятався надовго.

/Files/images/IMG_20190927_180453.jpg