Графік обласних олімпіад

2019-12-27

Додаток 1
до наказу Департаменту освіти і науки
16 грудня 2019 року № 441

Графік проведення
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019–2020 навчальному році

№ з/п Предмет Дата Місце проведення
1. Астрономія (10–11 кл.) 12.01.2020 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського
2. Українська мова та література (8–11 кл.) 18.01.2020 Комунальний заклад „Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області”
3. Економіка (9–11 кл.) 18.01.2020 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського
4. Математика (7–11 кл.) 19.01.2020, 26.01.2020 Комунальний заклад „Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області”
5. Німецька та французька мови (9–11 кл.) 19.01.2020 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського
6. Біологія (8–11 кл.) 25.01.2020 Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ–ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області
7. Історія (8–11 кл.) 25.01.2020 Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
8. Англійська мова (9–11 кл.) 25.01.2020 Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області
9 Правознавство (9–11 кл.) 01.02.2020 Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
10. Екологія (10–11 кл.) (заочний тур) 01.02.2020 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського
11. Екологія (10–11 кл.) 02.02.2020 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського
12. Інформатика (8–11 кл.) 01.02.2020, 02.02.2020 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат II–III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка
13. Географія (8–11 кл.) 01.02.2020 Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка
14. Російська мова та література (9–11 кл.) 02.02.2020 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського
15. Фізика (8–11 кл.) 01.02.2020, 02.02.2020 Комунальний заклад „Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області”
16. Інформаційні технології (9–11 кл.) 08.02.2020, 09.02.2020 Вищий навчальний заклад Укоопспілки „Полтавський університет економіки і торгівлі”
17. Трудове навчання (технології) (9–11 кл.) 08.02.2020, 09.02.2020 Полтавська гімназія № 17 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 37 Полтавської міської ради Полтавської області
18. Хімія (8–11 кл.) 15.02.2020, 16.02.2020 Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ–ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

Директор Полтавського обласного інституту

Післядипломної педагогічної

освіти ім. М.В. Остроградського В. ЗЕЛЮК

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi