• Ви знаходитесь тут:

Участь у проєкті «Україна Майбутнього»

2022-05-09

Учні 9-Б класу, класний керівник Деримарко Н.В., долучилися до участі в проєкті «Україна Майбутнього» від Нафтогаз України.

«Україна Майбутнього» — це творчий проєкт, метою якого є збір творчих робіт дітей та підлітків на тему України майбутнього, та створення однойменної збірки.

1. Назва віршу: Любов, породжена з люті. Тамара Серікова, 15 років, смт Котельва, Полтавська обл.

/Files/images/зображення_viber_2022-05-07_17-50-38-665.jpg2. Малюнок Діми Полонського. Категорія: Місто.

/Files/images/зображення_viber_2022-05-07_17-54-21-678.jpg3. Малюнок Мироненко Анастасії Євгеніївни. Назва: Вперед в мирну Україну. Опис: Кожен з нас живе з вірою в щасливе та мирне майбутнє і впевненістю в перемозі. Тому, коли нарешті знову настануть світлі часи для нашої квітучої країни, ми обов'язково відбудуємо та зробимо її ще кращою. Ніхто не буде оглядатися назад, а лише впевнено йтиме вперед в прекрасне життя. Категорія: Місто.