Ось і канікули!

Закінчується навчальний рік. Усім діткам так хочеться відпочити! Тому в останній навчальний тиждень учні 3-в класу разом з класоводом здійснили декілька екскурсій. Спочатку відвідали новий хлібопекарський цех АФ «Маяк», потім побували в історико- археологічному центрі, де цікаву екскурсію провела Цьомкало Л. А. Наостанок відпочили в лісі, де вдосталь набігалися, награлися та ще і поласували смачною козацькою кашею, яку приготував тато Гладіліна Саші – Олександр Миколайович.

Фото-калейдоскоп
/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_6497.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_6499.JPG
/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_6507.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_6509.JPG
/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_6550.JPG/Files/images/SAM_6527.JPG

Автор: Шеремет Т. М. (класовод 3-В класу)

Цікаві зустрічі

28.11 2013 року учні 2-В класу з класоводом Шеремет Т.М. в офісі громадської організації "Молодіжний регіон" провели урок з курсу "Основи здоров'я"

На основі фільму школярі глибше ознайомилися з Міжнародною Конвенцію ООН з прав дитини та подивитись колаж дитячих мультфільмів на тему "Права та обов'язки дитини".

/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/IMG_0410.JPG У рамках тижня правових знань до учнів початкових класів завітала спеціаліст районного Управління Юстиції Н.М. Рахманова. Діти з особливою цікавістю розвязували різні ситуативні проблеми на дану тематику, складали рекомендації для своїх однолітків щодо правил поведінки з незнайомцями.

/Files/images/pochatkova_shkola/ditsadok/IMG_0736.JPGПорадували малюків

Напередодні Нового року учні 2-В та 2-Б класів гімназії №1 відвідали дитсадок "Пролісок". Школярі порадували малечу веселими таночками, новорічними піснями та віршами.

/Files/images/pochatkova_shkola/ditsadok/IMG_0717.JPGЗ великим захопленням спостерігали дітки і за героями казки "Ріпка".

Задоволення отримали як вихованці дитсадочка, так і учасники концерту, адже по завершенню виступу малюки нагородили "артистів" гучними оплесками, а Дід Мороз всіх пригостив цукерками.

Разом цікаво /Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/DSCN1295.jpg

Вже стало традицією проводити творчі зустрічі поколінь у територіальному центрі району. Черговий майстер-клас для пенсіонерів показали вихованці ГПД 3-класів. Разом зі своїм вихователем Руденко Г.М. юні майстри вчили цього разу старше покоління виготовляти сувеніри-обереги. Така співпраця поколінь усім на користь.

/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/DSCN1305.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/DSCN1306.jpg

Цікава екскурсія

/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_5653.JPGНещодавно учні 2-В класу відвідали музей С.А.Ковпака. Школярі переглянули експозиційні матеріали , з великим захопленням слухали інформацію завідуючої Кулинич К.І. про славного земляка, ім’я якого носить наша школа. Найбільше враження учні отримали від перегляду зброї часів Великої Вітчизняної війни.

Щиро вдячні Катерині Іванівні за цікаву та змістовну розповідь. Діти пообіцяли зростати такими ж відважними як і Сидір Артемович.