Це добре слово - бабуся

/Files/images/pochatkova_shkola/vihovn_zahodi/Свято бабусь 018.jpg

12 лютого у 3-В класі Котелевської гімназії № 1 імені С. А. Ковпака відбулося родинне свято «Це добре слово – бабуся». Діти старанно готувалися, адже бабуся – найрідніша для кожного людина.

Бабуся, бабуня, бабусенька. Вона невтомна трудівниця, берегиня скарбниць мудрості нашого народу, хранителька звичаїв та обрядів, неперевершена казкарка. Це слово ніжне, красиве, лагідне. А які гарні бабусині очі! Скільки в них ласки і тепла!

Тож у цей святковий день ми зустрічали дорогих короваєм, приготували багато гарних і теплих слів. А щоб свято було ще веселішим, онуки порадували бабусь веселими піснями, запальними таночками, усмішками. Бабусі були не лише гостями, а й учасниками свята, адже брали участь у конкурсах. А Літвін Катерина Олексіївна (бабуся Літвіна Кості ) прочитала для присутніх зворушливу «Пісню про матір » Бориса Олійника.

Не обійшлося і без подарунків, які з великою любов’ю виготовили діти і порадували рідненьким.

А завершилося свято переглядом фільму власного виробництва «Різдвяні чудеса в дитячих долонях». Головними героями якого були діти класу та бабуся – Гнилосир Галини Степанівни. Гостинна бабуся ділилася досвідом випікання панянок, а діти з цікавістю, захопленням та радістю приймали активну участь у створенні загадкового різдвяного печива Котелевського краю.

В кінці свята, звичайно ж , усі поласували смачним та запашним короваєм!

Автор: класовод 3- В класу Шеремет Т. М.

Країна Барвінкова

Навчання для молодших школярів – це нелегка, але надзвичайно важлива справа. Кожен день, проведений у школі, відкриває їм віконечко у незвіданий, цікавий і неповторний світ, наповнює малят знаннями та емоціями. Це в свою чергу стимулює школяриків удосконалюватись, самореалізовуватись, вчитися досягати успіхів. Таким чином трудові будні перетворюються на захоплюючу діяльність.

Визначною подією для учнів 2 -3 класів стала «Посвята в барвінчата». 19 листопада ці учні поповнили ряди шкільного об’єднання «Країна Барвінкова». Школярики розповіли закони та правила Країни Барвінкової, запевнили, що будуть гідними її жителями.

25.02. 2014 р.

До роковин Лесі Українки

/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/IMG_0002.JPG

/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/IMG_0030.JPG25 лютого в гімназії №1 проведено усний літературно-творчий журнал "Вічно живий голос", присвячений 134 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. У святі взяли участь вихованці 4-х класів. Підготувала та провела захід вихователь ГПД Кальченко О.М.

"Матусине свято"

/Files/images/pochatkova_shkola/shkola/IMG_0127.JPGНапередодні міжнародного жіночого дня 8 Березня учні ГПД 2-В класу під керівництвом вихователя Лютенко Л.В. провели захід «Матусине свято». Із захопленням батьки зустрічали своїх маленьких красунь та джентльменів. Діти підготували віршовані, пісенні, танцювальні привітання та провели цікаві конкурси для мам, бабусь і сестричок./Files/images/pochatkova_shkola/shkola/IMG_0036.JPG

Вшанування пам'яті Великого Кобзаря

/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/10.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/4.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/IMG_0008.JPG
/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/2.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/5.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/7.jpg

"Іду з дитинства до Тараса" - під таким девізом пройшло в гімназії вшанування пам'яті Великого Кобзаря. Ліричні вірші, пісні на слова Т.Шевченка, сцени з життя малого Тараса, вікторини про творчість поета - все це звучало на виховному заході, підготовленому вихователем ГПД 3 класів Руденко Г.М.

/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/9.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/barvnchata/1.jpg