/Files/images/pochatkova_shkola/uml_ruchenyata/image.jpg

З користю провели час педагоги початкової школи!

21 січня, через погодні умови, призупинились заняття у нашій школі, та вчителі з користю провели цей час. Вже зранку розпочали свою роботу засідання методичних об'єднань вчителів початкових класів та вихователів ГПД. За круглим столом класоводи обговорювали проект концепції початкової освіти та провели ділову гру - подорож океаном педагогічних знань на лайнері "Його величність УРОК". Діщенко О.О. провела майстер-клас по використанню методу французського психолога Едварда де Боно "Шість капелюхів". Всім було цікаво, вчителі з інтересом брали участь у роботі, ставили запитання, виконували ролі учнів.Вихователі ГПД теж не гаяли часу, вони ознайомились з "Проектом концнепції початкової освіти". Керівник МО Руденко Г.М. поділилась досвідом роботи над проектами в ГПД (її матеріали були надруковані у фаховому журналі "Вихователь ГПД: усе для роботи" ВГ "Основа" №1, 2016р.). Вихователі ознайомили колег з цікавими новинками фахової преси.А в кінці робочого дня милувалися білосніжною красунею-зимою. Та згодавши своє дитинство вихователі та класоводи влаштували снігові баталії. Як завжди, перемогла дружба!

В рідній школі - рідна мова

/Files/images/pochatkova_shkola/vihovn_zahodi/DSCN1163.jpg

Ми живемо у незалежній і демократичній країні, де люди мають право вільно висловлювати свої думки, сповідувати ту чи іншу релігію, мати той чи інший світогляд. Отже природним є той факт, що українці мають спілкуватися рідною – українською мовою. Але так сталося , що на нашій землі у сучасних містах почути чисту українську мову скоріше виняток, ніж правило. Саме тому сучасна школа повинна зосередити свою увагу на формуванні в учнів розуміння того, що українська мова – скарб, без якого не може існувати ані народ, ані Україна як держава.

З метою пробудження у школярів почуття національної гідності та виховання любові до рідного слова , вихованцями групи продовженого дня 3 -А та 3-Б класів Котелевської гімназії №1 було проведено виховний захід «В рідній школі – рідна мова». Свято проводилося у формі українських вечорниць. Діти декламували вірші про українську мову, співали українські народні пісні, танцювали, грали в народні ігри.

/Files/images/pochatkova_shkola/vihovn_zahodi/DSCN1153.jpg

На святі панувала дружня атмосфера. Учасники заходу та гості приймали активну участь у конкурсах і вікторинах, розповідали гуморески. Присутні гучними оплесками підтримували учасників свята.

До підготовки виховного заходу були залучені батьки учнів 3-А класу, які після закінчення свята пригостили учасників українськими стравами (варениками).

Хочеться вірити, що такі заходи допоможуть дітям звернути увагу на красу, милозвучність та багатство української мови; виховати справжніх патріотів своєї Батьківщини.

Автор: вихователь С.О. Гнилосир
Тиждень безпеки життєдіяльності

/Files/images/pochatkova_shkola/bezpeka_ruhu/IMG_4882.jpgТематична лінійка
Навчання школярів правил безпеки життєдіяльності є важливим завданням сучасної школи. Загальновідомо, що кожна дитина почуватиметься у безпеці тоді, коли знатиме і вмітиме правильно діяти в різних життєвих ситуаціях. Тому з метою удосконалення теоретичних і практичних вмінь та навичок ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя в Котелевській гімназії №1 імені С.А. Ковпака з 10 по 14 листопада 2014 року відповідно до розробленого плану проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності».

Повчальними та цікавими стали ці 5 днів для учнів і початкових класів. Для них тиждень розпочався загальношкільною святковою лінійкою «Твої друзі – дорожні знаки» та ляльковою виставою «Ведмедик в країні Дорожніх знаків». Протягом наступних днів по класах були проведені бесіди, рольові та дидактичні ігри, змагання, спрямовані на поліпшення навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя дитини. Учні обмінювалися думками про те, від чого залежить власне здоров’я і власна безпека, як зберегти своє здоров’я, про безпечний маршрут «Дім – школа – дім», про Правила протипожежної безпеки та правила поведінки з невідомими знахідками.

Під керівництвом класоводів на заняттях-тренінгах школярики вчилися надавати першу допомогу при травмах, обмороженні та потерпілим на льоду. Так в ході сюжетно-рольової гри «Бюро допомоги» першокласники допомагали казковим звірятам переходити дорогу, давали корисні поради щодо правильної поведінки в різних ситуаціях. Другокласники провели цікаві вікторини на тему «Захистимо життя», учні 3-4 класів переглянули та обговорили відеоматеріали про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть, про правила поведінки під час небезпеки, про героїчну працю рятувальників.

/Files/images/pochatkova_shkola/bezpeka_ruhu/DSC_0065.JPGПерегляд відеосюжетів з БЖД

На завершення «Тижня безпеки життєдіяльності» практичним психологом Ісакієвою О А. проведено загальношкільні батьківські збори «Профілактика та попередження невиробничого та виробничого травматизму серед учнів школи» , а маленькі школярики долучилися до конкурсу малюнків та облаштували виставку робіт «Ми малюємо безпеку».

/Files/images/pochatkova_shkola/bezpeka_ruhu/DSC_0079.JPG
Впевнені, навчаючи сьогодні дітей правил безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Канікули - пора відпочинку...


Канікули - пора відпочинку та екскурсій. Так 29 жовтня учні 3-В класу, їх батьки та класовод Шеремет Т.М. відвідали м.Харків.

Погуляли в "Екопарку" Фельдмана, де милувалися красою осіннього лісу та чарівними хризантемами, спостерігали за тваринами та птахами з різних куточків світу.

Незабутнє враження і дорослі і діти отримали від огляду раритетних автомобілів та перегляду вистави в дельфінарії "Немо"

На згадку про поїздку всі отримали безліч вражень, фотографій, задоволення від спілкування.

/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_6178.JPG

/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_6243.JPG

/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/SAM_6247.JPG

Вітаємо працівників бібліотеки

30 вересня бібліотекарі району святкували своє професійне свято. Учні 4-А класу в урочистій обстановці привітали їх. Для працівників бібліотеки із дитячих вуст лунали щирі сердечні слова. В знак вдячності діти подарували декоративну хризантему, яка скрасить клумбу біля районної бібліотеки


/Files/images/pochatkova_shkola/zustrch/DSC01460.JPG


Молоде покоління за безпеку дорожнього руху

В кінці березня в нашій гімназії проходив тиждень безпечного дорожнього руху, під час якого учні 3 класів під керівництвом вихователя ГПД Руденко Г.М. провели практичне заняття спільно з вихованцями дитсадка "Пролісок", Учнями були розіграні дорожні ситуаці

/Files/images/pochatkova_shkola/konkursi/IMG_0007.JPG

ї з поясненням їх для малят. Дошкільнята із задоволенням виконували задані школярами завдання з правил дорожнього руху.
/Files/images/pochatkova_shkola/konkursi/IMG_0017.JPG


Спортивне свято
27 березня2014 р. на базі Котелевської гімназіїї №1 імені С.А.Ковпака відбулося засідання районного методичного об'єднання вихователів ГПД, під час якого вихователь 1-В класу Безрукова Ольга Михайлівна разом із всоїми вихованцями провела спортивне свято " В здоровому тілі - здоровий дух". Діти змагалися, співали, танцювали, відгадували спортивні загадки.Підсумком свята були отримані дітьми завойовані медалі./Files/images/pochatkova_shkola/konkursi/Спортивне свято 1.JPG

Техніка безпеки поблизу водойм та на льоду

Зима для дітей є не менш улюбленою порою року. Вона приносить чимало веселих ігор та розваг, Новорічні та Різдвяні свята.

Але поряд із цим слід пам'ятати, що взимку на необачних дітлахів, а то й на дорослих, може чатувати небезпека. Зачаїлась вона в дивовижних бурульках на дахах чи на слизькій дорозі, на крихкому льоду чи в хуртовині. Та за будь- яких із цих умов слід вміти правильно поводити себе.

Тому, щоб зимовий відпочинок був на радість, із учнями 1 - 4 класів проведені бесіди, інструктажі, тренінги з правил поводження біля водойм та на льоду. Залюбки справлялися із практичними завданнями у сюжетно-рольових іграх найменші школярики - учні 1-2 класів.

Активно і захоплено діяли і четвертокласники на уроках-тренінгах. Вони вчилися надавати першу допомогу при обмороженні, травмах, а також під час перебування на льоду.

/Files/images/pochatkova_shkola/bezpeka_ruhu/IMG_0006.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/bezpeka_ruhu/IMG_0007.JPGОсобливо запам'яталася школярам екскурсія до водойми, в ході якої вихователі ГПД Руденко Г.М. та Кальченко О.М. розповіли про особливості замерзання річки, міцність льоду, навели приклади найнебезпечніших місць на водоймі.

Хай знання і вміння наших учнів залишаться лише тренувальними вправами.

Шановні батьки! Тримайте на контролі перебування дітей у зимовий період на подвір'ї. Визначте найбезпечніші місця для їх розваг. Не дозволяйте гратися поблизу водойм та на льоду без вашого супроводу.

Щасливих зимових днів!

/Files/images/pochatkova_shkola/shkola/S6000993.JPGВирішуємо спільно

31 січня 2014 року відбулося спільне засідання методичних об'єднань учителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня.

/Files/images/pochatkova_shkola/shkola/S6000989.JPG /Files/images/pochatkova_shkola/shkola/S6000998.JPGЗі звітом про проходження курсової перепідготовки виступила Лютенко Л.В., вихователь ГПД 2-В класу.

Заступник директора з початкових класів Даценко Л.В. ознайомила присутніх з директивними документами, що вийшли за останній період.

Намічено шляхи удосконалення спільної роботи учителя - класовода і вихователя ГПД щодо реалізації освітніх завдань.

Вивчаємо інструктивно-методичні матеріали

/Files/images/pochatkova_shkola/shkola/IMG_0672.jpg 6 лютого на спільному засіданні вчителів-класоводів та вчителів, що викладають предмети у початкових класах, вивчалися документи, що стосуються критеріїв оцінювання досягнень вихованців початкової школи, не допущення перевантаження дітей домашніми завданнями.

Під керівництвом голови методоб’єднання, вчителя-методиста Ващенко С.О., були обговорені концептуальні положення документів, визначені пріоритетні напрямки удосконалення навчально-виховного процесу.

Підсумки зібрання підвела заступник директора Даценко Л.В.

Фотомоменти табірного відпочинку

табір "Дружба"
/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5805.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5849.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5910.JPG
/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5921.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5929.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5931.JPG
/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5955.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5962.JPG/Files/images/pochatkova_shkola/molodjniy_regon/SAM_5964.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 325

Коментарi