День учителя...

День працівників освіти або день учителя – професійне свято України. Відзначається щорічно у першу неділю жовтня.

Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручалися за традиціє або з щирою подякою викладачам на День учителя. Білі фартухи і сорочечки надягали наприкінці першого тижня жовтня за указом Призидії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.

«День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди» - стверджує Урядовий портал.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони вчать і виховують більше мільйона дошкільників, навчають більше п'яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Щаслива мить вітанняЩаслива мить вітанняТож і ми учні Котелевської гімназії №1 приєдналися до найщиріших вітань своїм наставникам з їхнім професійним святом. Уже вдруге в школі відбулися урочистості з нагоди свята, організацією яких займалися лише президент та шкільний парламент. Уроки проводили самі учні – старшокласники. Вчителі були присутні на них в якості учнів. Та найбільше, думаю, наші наставники чекали урочистої частини свята, бо підготовка до неї велася серйозна і кропітка. Протягом тижня ми знімали кінохроніку про наші шкільні будні, готували святковий концерт. Тож маємо надію, що слова вдячності та любові, які прозвучали на адресу наших наставників, підняли їм настрій і ще раз утвердили в думці про благородність їх професії, бо зерна добра та знань, посіяні в наші серця та голови,обов’язково дадуть добрий урожай. Вірте нам, шановні наші вчителі!