Краще гір, можуть бути тільки гори…

Про цю подорож можна сказати так: «Краще один раз побачити, ніж десять разів почути». Так. Карпати – це щось неймовірне… Тебе оточують кілометри гірських підйомів та схилів, величезні сосни та цей незабутній запах лаванди, який ти вдихаєш щоранку!

27 вересня я відважилася у складі групи спортивно-туристичного гуртка, що діє у нас на базі гімназії, разом з його незмінним керівником Дрижируком О.М. відправитися на пошуки пригод і вражень не куди прийдеться, а в саме серце Карпатських гір – Чорногірський хребет. У цих мальовничих місцях три найвищі вершини Українських Карпат: гори Говерлу (2061м), Піп Іван (2028 м), Петрос (2021).

Цілий тиждень ми провели в горах. Нас полонило все: гірські струмки, п’янке повітря, яке хотілося не просто вдихати, а й пити. Була, правда одна неприємність – рюкзак, що важив майже 30 кг. А уявіть собі, що серед нас була наймолодша учасниця походу, яка сама важила 36 кг, проте несла чималий вантаж за плечима. Та коли твої обважнілі ноги ступають на найвищу точку країни, забуваєш про втому, спрагу чи ще якісь неприємності.

Вечори й ночі в горах – це теж щось космічне: місячне небо з тисячею зірок, що, здається, зовсім поруч, простягни тільки руку, гарячий духмяний чай та пісні під гітару. Душею нашої компанії був Довгуша В.В, який майже щовечора влаштовував нам концерти.

Під час цієї подорожі здійснилася ще одна моя заповітна мрія: я відвідала одне з найкрасивіших та найлегендарніших міст України – Львів. Площа –ринок, костьоли, музеї, сувенірні лавки, що не будинок – то цікава історія та й просто привітні люди, назавжди залишаться в моїй пам’яті й серці.

Тож слова російського поета- пісняра Володимира Висоцького про те, що краще гір, можуть бути тільки гори надихають мене на нові подорожі та походи. І вам, шановні однолітки, раджу відкривати світ не тільки через екрани телевізорів чи моніторів, а й дотиком власної руки. Можливості у нас для цього є, було б бажання.

Враженнями ділилася Віталіна Мусієнко мить відпочинкуПриємна мить відпочинкуКарпатиМи на вершині

Кiлькiсть переглядiв: 352

Коментарi