Міс – юна українка

Так було, мабуть, у всі часи існування навчальних закладів, що малеча спостерігала за старшокласниками, брала з них приклад. Так виробляються у школі свої звичаї та традиції. Тож і наші молодші гімназистки вирішили не відставати від дівчат 8-11 класів, і спробували знайти з поміж себе справжню юну українку-патріотку. Тому вже у першому конкурсі, а це було домашнє завдання, дівчата, як на справжньому конкурсі краси Міжнародного рівня, представляли не тільки себе, а й Україну, читаючи вірші чи виконуючи пісню про свою Батьківщину.

/Files/images/vihovna_robota/бІОЛОГ3.JPGКонкурс «Розумниця» допоміг визначити, хто з юнок справжня господарочка і чи мають вони побутові та господарчі навички. Змагалися конкурсантки і в умінні оригінально заплести косу та не тільки тримати голку в руках, але й, як колись наші бабусі, вишити сорочку, в знанні національної української кухні.

На кінець захоплюючого змагання красуні продемонстрували своє захоплення: хтось співав, інші декламували вірші, багато серед конкурсанток було любителів танцювати. Юні художниці представили на суд глядачам свої кращі полотна. /Files/images/vihovna_robota/біолог 2.JPG

Конкурс проходив весело і жваво, за активної підтримки глядачів. Найважче було журі, бо перед ним стояла завдання визначити кращу з поміж кращих. Кожна з дівчат отримала певну номінацію, проте титул «Міс юна українка 2013» отримала Логвин Анастасія із 6-А класу.

Кiлькiсть переглядiв: 526

Коментарi