Минулий тиждень був удалим

Минулий тиждень був видатним для гімназії.

У четвер, 5 грудня, команда нашого навчального закладу зайняла перше місце в змаганнях зі стрільби. Хлопці довели, що можуть стріляти не лише поглядом, а й з гвинтівки. стрільбаРоман Косовський отримує грамоту

Радіючи перемозі своїх однолітків, хлопці-баскетболісти Котелевської гімназії №1 вирішила не відставати. Докладаючи максимум зусиль, вони вибороли перше місце серед команд району, тим самим довівши, що спортсмени-гімназисти – найкращі!

Старалися не відстати від старших хлопці 5-6 класів, тому у переддень свята чоловіків вирішили з’ясувати між собою хто серед них найдостойніший. Та не кулаками, як може хтось вирішив, а зійшлися в інтелектуальних змаганнях, співали козацьких пісень, насвистували мелодії відомих українських пісень, танцювали гопак, ліпили вареники… Переможених не було, бо всі зуміли проявити себе в тому чи іншому конкурсі. Проте журі й глядачі визнали, що звання «Козак 2013 року» отримує шестикласник Каблучка Євген.Співає Каблучка Є.

У вечір п`ятниці 6 грудня обирали кращого з кращих. Семеро хлопців не побоялись позмагатись за звання «Містер школи». Кожен учасник представив себе гідно. Але компетентне журі вирішило, що такого звання достойний лише один. Містером школи 2013 став Цьомкало Максим. Вітаємо його! Сподіватимемось, що він буде справжнім джентельменом і стане прикладом для наслідування.

За такі перемоги нашим хлопцям потрібно Оскар вручати!!!

А й справді, за заслуги вручати шкільний Оскар - непогана ідея!?