Проект „Я і закон”

Протягом листопада учні Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака брали участь у проекті „Сприяння просвітницькій роботі серед учнів щодо превентивного виховання”. Крім запланованих бесід у дружньому колі, тренінгів, круглих столів, заочних екскурсій, юридичних брейн-рингів, практикумів, гімназисти мали змогу поспілкуватися з представниками правоохоронних органів, управління юстиції, прокуратури, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учні мали змогу не тільки ознайомитися зі своїми правами та обов’язками, але й задати питання працівникам тих установ, які слідкують за дотриманням прав і свобод неповнолітніх, переглянули відеофільми на правову тематику.Зустріч з початківцямиПрацівник юстиції Рахманова Н.з учнями початкових класівДанилейко І.С з гімназистамиНачальник управління юстиції Данилейко І.С. на зустрічі з гімназистамизустріч з прокуроромКруглий стіл зі старшокласниками проводить прокурор Столяренко Д.С.