Тиждень біології у школі

У рамках предметного тижня біології та хімії була проведена інтелектуальна гра «Брейн-ринг» для учнів 7-х класів. Кращим знавцям біології були запропоновані пізнавальні завдання в чотирьох геймах «Усяка всячина», «Цікава бувальщина» та інші.

Перемогу здобули ті, хто вміло поєднав свою ерудицію, кмітливість, почуття гумору й витримку. Кращими виявилися гравці 7-Б класу, другими стали учні 7-В класу і зовсім не на багато відстали від них семикласники з А класу. Але головне, що всі, незалежно від зайнятого місця, не тільки продемонстрували свої знання, а й дізналися багато нового та цікавого про навколишній світ.

Уже другий рік поспіль у нашому навчальному закладі неабиякою популярністю користується ярмарок -продаж кулінарних виробів та дарів природи, що проводиться в рамках предметного тижня біології та хімії. Бажаючих похвалитися своїм товаром і продати його стає все більше. Учні середніх та старших класів виставляють на ярмарку свої кулінарні шедеври, виготовлені власноруч чи з допомогою мами, а то й за старовинними рецептами бабусі, фрукти, овочі, горіхи, вироби з бісеру, аплікації, вишивки, кімнатні квіти. 6-Б клас пропонував відвідувачам ярмарку ще й святкову лотерею./Files/images/vihovna_robota/БІОЛОГ1.JPG

Кошти, виручені під час веселих торгів, класні колективи використовують для придбання шкільного приладдя, паперу для друку, вазонів для квітів, екскурсійних поїздок.

Фантазії дітей немає меж. Інколи вона виявляється в малюнках на парканах, асфальті, ілюстраціях на шкільних партах. Тож ми вирішили дати волю нестримній фантазії учнів та їх бажання висловити свої почуття на імпровізованому паркані, що на тиждень був «побудований» на другому поверсі навчального закладу. Кожен бажаючий міг залишити на ньому свій малюнок, при цьому не отримавши прочухана від старших, а навпаки похвалу від учителів-наставників. Та зображувати треба було не аби що, а відповідно інтересів навчального предмету – біології. Тож на «паркані» й з’являлися протягом тижня улюблені квіти та тварини дітей.