У пошуках найчарівнішої

Осінь — найкраща пора року. Вона, як чарівниця розмальовує все навкруги у золотаво-багряні барви. Це — пора урожаю. Саме тому із давніх часів її оспівують, возвеличують.

Осінь, як справжня імператриця: така ж поважна, ошатна. Ось і ми вирішили обрати серед наших красунь свою королеву, свою Міс Осінь.

/Files/images/vihovna_robota/БІОЛОГ4.JPGА вибирати було із кого, адже заявок на участь у традиційному конкурсі було подано від наших старшокласниць чимало А це: Кушніренко Тетяна( 11-Б ), Берлет Вікторія та Живолуп Анастасія( 10-Б ), Дудченко Вікторія (10-А), Рибалка Надія (9-Б), Дудник Жанна ( 8-А ), Чепель Тетяна ( 8-Б), Котова Ілона (8-В).

Усі претендентки мали змогу продемонструвати свої таланти, розум та винахідливість у багатьох конкурсах. Дівчата дуже серйозно готувалися до зустрічі з журі та своїми уболівальниками. Знімали кліпи про себе та свої захоплення, складали вірші, виготовляли оригінальні костюми та осінні букети, демонстрували кулінарні здібності, знаходили вихід із неординарної життєвої ситуації. Проте, усі з нетерпінням чекали того моменту, коли ведучі свята, вони ж і сценаристи та режисери – Хилько Юлія та Січкар Альбіна - оголосять конкурс, де дівчата змогли б показати свої таланти. Як чудово вони співають, танцюють, як артистично тримаються на сцені, декламують поетичні твори та малюють!

/Files/images/vihovna_robota/Котова І..JPGКожна з конкурсанток була неповторна. Тож журі довелося попрацювати наполегливо. Важко було визначити переможницю. Та зваживши всі “ за ” і “ проти ”, у кінці вечора Міс Осінь було названо. Цього року цей титул отримала наймолодша учасниця Котова Ілона з 8-А класу. Проте кожна з дівчат була відзначена у певній номінації!

Мабуть, не випадково найкрасивіші пори року мають жіночі імена. Тож ми готуємося шукати серед наших дівчат Міс Зиму та Міс Весну!

Кiлькiсть переглядiв: 332

Коментарi