Памяті жертвам голодомору 1932-1933 років

День пам´яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні щорічно відзначається в четверту суботу листопада. В 2013 році цей День припадає на 23 листопада. Цього Дня людство вшановує жертв, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій. Небачена трагедія світового масштабу завдала непоправних втрат Україні. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою.

Тому щороку учні Котелевської гімназії №1 імені С. А. Ковпака віддають шану молитвою та доброю справою тим, хто невинно загинув під час голоду 1932-1933років. Так і в цьому 2013 році учні 8-Б класу здійснили благоустрій території навколо Меморіалу жертвам голодомору. Цією справою вони показують, що кожен вправі самостійно вибирати, яке добре діло він може зробити і куди його спрямувати. Класний керівник Деримарко Н. В. та вчитель історії Крем´янська О. М. повідомили учням вражаючі факти цих трагічних подій в історії українського народу. Учні висловили свої думки та враження з приводу цієї сторінки історії України.

О 16 годині, 23.11.2013 року всі бажаючі можуть об´єднатися в спільній молитві за упокій душ невинно вбитих та померлих від голоду.ГолодоморВшанування пам'яті жертвам голодомору