Знайомтеся: переможці номінації «Кращий клас року 2013»

Мине цей рік. Ми підемо зі школи.

Учитель не покличе на урок.

І більше не повернеться ніколи

Дитинство наше. Пролуна дзвінок.

Та знов би повернутись… Ностальгія…

І крізь роки дороги звідусюди

В гімназію, де спогади не тліють,

Як кораблі до маяка зведуть.

Мальченко Тетяна

Вже більше десяти років тому рідна гімназія зустріла нас малесенькими першокласниками… І вже менше, ніж через рік, вона відпустить нас у доросле життя випускниками.

Колись ми прийшли сюди сором’язливими малюками: дівчатка – у красивих сукнях, з величезними білими бантами, а хлопчики – у костюмах, з краватками. Вперше почули шкільний дзвінок та вперше сіли за парти. Час швидко минав, пролітали місяці, тож вже за кілька років Біленька Людмила Анатоліївна взялася за наш тоді ще 5-Б. Малі бешкетники, які нікому не давали спокою. А тепер ми – 11-Б – найкращий клас гімназії 2012, 2013 років. Ми пишаємося цим званням та гідно відстоюємо його.

Наш клас – це велика дружна родина. Тут навчаються 22 дівчини та 8 хлопців, через що колись нас назвали «трішечки божевільним дівчачим колективом». Ми піклуємося один про одного і бережемо наших дорогоцінних юнаків, наче зіницю ока.

Брати участь у всіх шкільних заходах – це наш обов’язок, тому що ми – активісти. Нам є чим пишатися, адже саме в нашому класі навчаються президент школи – Лійко Ірина, спікер – Довгуша Вікторія. Четверо наших дівчат не злякалися відповідальності перед шкільною громадою і висунули свої кандидатури на пост президента гімназії. Упевнена, що саме серед нас є майбутні поети, співаки, танцюристи, актори, художники, спортсмени та найкращі мовознавці. Хтось захоплюється туризмом, комусь не уявляється життя без музики – всі різні, але ми не можемо один без одного. Приємно усвідомлювати, що наше спілкування не завершується за межами школи – ми не можемо розлучатися надовго.

11-Б – це нескінченне джерело креативних ідей. Третина класу є незамінними членами шкільного парламенту. Жодне свято не обходиться без нас: творчі, талановиті, сповнені натхнення учні завжди приходять на допомогу в будь-яких питаннях.

Ми дуже любимо нашу гімназію, адже тут прожиті наші найщасливіші безтурботні роки, тут ми здобули найважливіші знання. Досить скоро ми переступимо поріг школи, одягнувши стрічку «Випускник 2013». Дуже складно усвідомлювати, що пролунає наш останній дзвінок, ми дочекаємося сходу сонця і станемо зовсім дорослими. У кожного буде свій шлях, але всі ми повертатимемося сюди, щоб згадати найприємніші миті.

Я щиро сподіваюся, що ковпаківська школа пам’ятатиме нас і постараємося стати гарними людьми, щоб гімназія могла нами пишатися, скільки б років не минуло.

Зі спогадів випускниці Мальченко ТетяниКлас-переможецьКлас-переможець 2013