"Козацькі забави" молодших школярів

2017-10-13

/Files/images/pochatkova_shkola/vihovn_zahodi/DSC_0152.JPG

У нашій історії є славний період - період козацтва, це майже 300 років,- Запорізька Січ. Козацтво було організованою військовою силою, яка боронила наші землі від ворогів. Січовики були сміливими, дисциплінованими, витривалими, гордими і вільними людьми.Тож, напередодні Дня захисника України, Свята козацтва та Покрови, маленькі гімназисти влаштували свято сильних, спритних, сміливих і вільних людей – козаків!

"Козацькі забави" вдалися на славу! Діти ознайомились з історією українського козацтва, переглянувши презентацію, співали українських пісень про козацьку славу, та саме цікаве було - випробування на спритність, увагу та козацьку кмітливість. Класи представляли "курені", саме між ними і проходили захоплюючі змагання. Та й глядачі не залишились без уваги - відповідали на запитання, підтримували своїх козаків!