Здорове харчування для дітей

2021-12-02

/Files/images/novini/Безымянный 2.png

24 листопада 2021 р пройшов перший захід проєкту «Здорове харчування для дітей», присвяченій Тарілці здорового харчування. Це перший крок пілотного проєкту, в якому взяла участь і наша гімназія.

Мета проекту – підвищення рівня обізнаності школярів з засадами здорового харчування та мотивація дітей«Здорове харчування для дітей» - це ексклюзивний проєкт, розроблений ініціативною групою фахівців, для дітей від 7 до 16 років.

Особливість програми в тому, що вона робить акцент на всесвітньо визнаних підходах до здорового харчування, і знайомить з ними школярів у інтерактивній та ігровій формі. При розробці програми використано рекомендації Асоціації дієтологів України, Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я, Національної служби охорони здоров’я (NHS, Велика Британія), MyPlate (США).